Osobná trénerka Dominika Záviská

Profesionálne zameranie

Profil osobnej trénerky

Kontaktuj ma

dominika.zaviska@gmtraining.sk
0914 100 612
Odošlite kontaktný formulár
Osobná trénerka Dominika Záviská

Moje certifikáty, kurzy, konferencie a školenia

Športový seminár pod záštitou SGF (Slovenská gymnastická federácia)Animácie voľnočasových aktivít pre detiKurz CrossFit - začiatočníkKurz expanderyŠkolenie na tvorbu personalizovaných jedálničkov

Profil osobnej trénerky Dominiky Záviskej

Pohybu som sa začala intenzívnejšie venovať vo svojich 14 rokoch, kedy som chcela vyskúšať kolektívne športy, keďže na základnej škole som bola aktívnou športovkyňou. Chodila som na základnú školu s atletickým zameraním, z ktorej sme sa ako tím umiestnili aj na Majstrovstvách Slovenska. Neskôr som začala reprezentovať mesto v basketbale, no o 2 roky neskôr som našla záľubu v inom kolektívnom športe- volejbale. Ten som hrala 7 rokov súťažne v rôznych mestských kluboch, hlavne v Michalovciach a neskôr v Prešove. Volejbal bol, aj je, športom, ktorému by som sa chcela ešte v budúcnosti venovať, ale skôr ako tréner. Po volejbalovej kariére, už počas štúdia na univerzite, konkrétne na Fakulte športu, som sa bližšie začala zaujímať o cvičenie, najmä s vlastnou váhou, ale aj kulturistickým metódam. Stále som vedela, že chcem byť trénerkou, ale nevedela som s akým zameraním, no po 2 rokoch intenzívneho cvičenia som si uvedomila, že chcem pomáhať ľudom nájsť cestu za ich vytúženou postavou a hlavne za zdravím. Začala som sa o to hlbšie zaujímať a študovať o tom čo najviac- absolvovala som trojročné špecializácie so zameraním na kulturistiku a fitness a so zameraním na volejbal. Taktiež sa venujem trailovým pretekom ako je Spartan race a Tvrďák, kde sa mi podarilo umiestniť na 2. mieste a na 4. mieste. Záľubu som si našla aj v turistike, či v rôznych bežeckých akciách.

Minulý rok som absolvovala CrossFit pre začiatočníkov, no uvedomila som si, že CrossFit nemožno spájať so skupinovým tréningom, pretože sa nekládol dôraz na správne prevedenie cvikov, a tak väčšina cvikov bola vykonávaná na čas a nie na techniku, preto som sa rozhodla, že sa CrossFitu budem venovať individuálne, aby sa tak predchádzalo možným úrazom. Popri osobnom trénovaní som aj inštruktor skupinových tréningov pre začiatočníkov a pokročilých a taktiež robím všeobecnú pohybovú prípravu pre klub KŠG Slávia PU Prešov, športovým aerobičkám. Do budúcna by som sa chcela viac zamerať na profesionálnych športovcov a ich silovo-kondičnú prípravu, keďže som sa takmer 10 rokov venovala kolektívnym športom a sama viem, že sa dôraz na túto zložku prípravy vôbec nekládol. Týmto smerom by som chcela náš šport posunúť na lepšiu kvalitatívnu úroveň. Taktiež je v mojom záujme odovzdávať stále nové poznatky a vedomosti z oblasti športu, ktoré som nadobudla na rôznych školeniach a kurzoch. Podľa môjho názoru, je dôležité sa nepretržite vzdelávať a vedomostne sa obohacovať o nové poznatky v oblasti, ktorej sa venujem/e. Na záver by som chcela poznamenať, že mojim hlavným cieľom je, aby si moji klienti odniesli z tréningu čo najviac vedomostí, pozitívnu energiu a hlavne, aby boli po tréningu spokojní.

Zarezervuj si úvodný tréning