Osobný tréner Patrik Gmitro

Profesionálne zameranie

Profil osobného trénera

Kontaktujte ma

patrik.gmitro@gmtraining.sk
0918 840 592
Odošlite kontaktný formulárOdošlite kontaktný formulár
Osobný tréner Patrik Gmitro

Moje certifikáty, kurzy a školenia

SPS I A,B (SM systém)Škola drepuŠkola vzpieraniaKondičný tréning v športovej príprave detí a mládežeMoje najlepšie tréningové plány – RadyActivKurz modernej výživyPlaneat-inovácie v personalizovanom stravovaníSkutočná diagnostika (RadiActiv)

Profil osobného trénera Patrika Gmitra

„Život je pohyb“. Podľa tohto citátu sa snažím riadiť aj ja. Už od mala ako neposedný špunt som pohyb veľmi obľuboval. Futbal a hokej patrili k mojim najobľúbenejším aktivitám. Futbalu som sa venoval dlhšiu dobu profesionálnejšie, no po čase prišli zranenia a ja som s futbalom skončil. Pohyb ma aj tak neodradil. Po nástupe na strednú školu som začal navštevovať školské fitnes, kde som sa venoval funkčnému a silovému tréningu. K tejto aktivite ma motivoval aj môj starší brat, ktorý mi dal základy. Po skončení strednej školy moje kroky viedli na Fakultu športu s cieľom obohatiť si svoje vedomosti. Začal som so špecializáciou fitnes a kulturistika.

Netrvalo dlho a svoje vedomosti som začal uplatňovať ako osobný tréner. Popri škole sa neustále vzdelávam a navštevujem školenia spojené s pohybom a zdravou stravou. Taktiež sa venujem úpolovému športu džudo. Medzi moje špecializácie patrí hlavne funkčný tréning, svalová sila trupu ktorú som skúmal aj vo svojej bakalárskej práci, silový tréning, zdravotné cvičenia, kondičná príprava. Okrem všeobecnej populácie, sa tiež venujem aj profesionálnym športovcom so zameraním na svalovú silu trupu. Telo je jediné miesto, v ktorom musíme žiť a preto je mojím úsilím splniť vaše ciele.

Zarezervuj si úvodný tréning