Premeny

Klientka Zuzka

Klientke Zuzke sa podarilo za jeden rok schudnúť pod vedením osobných trénerov GM training 12 kg. Jej momentálne percento tuku je skvelých 13 %. Zuzka s nami pokračuje aj na ďalej a jej hlavnou prioritou je zlepšovanie svojich športových výkonov.

Klient Marek

Marekovi sa podarilo pod vedením našich osobných trénerov dosiahnuť vysnívanú hranicu 100 kg za 24 mesiacov (Pôvodne mal 128 kg). Obvod pása sa mu znížil o 20 cm. Viscelárny tuk, ktorý je hrozbou pre zdravie sa mu podarilo znížiť o 8%.

Klientka Veronika

Veronike, ktorá nemala prioritný cieľ redukciu hmotnosti sa podarilo zhodiť 15 kilogramov a to len za 3 mesiace! Na tréningy chodí pravidelne 3x do týždňa, dodržuje nutričný plán a dokonca si raz za čas dopraje aj pizzu. S tréningami pokračuje ďalej a spolu s trénerom pracuje na dosiahnutí primárneho cieľa – zvýšení fyzickej výkonnosti a kondície.

Klientka Ivka

Klientke Ivke sa podarilo na skupinovom programe pre začiatočníkov zhodiť 10 kg a to za dva mesiace! Obvod pása sa je znížil o 12 cm a obvod bokov o 10 cm. Takáto rýchla premena sa Ivke podarila aj so striktným dodržiavaním stravovacieho plánu, ktorý sme jej vypracovali.

Klientka Mirka

Klientka Mirka, ktorá k nám chodí pravidelne na skupinové tréningy k pokročilým dokázala počas doby 24 mesiacov zhodiť 10 kg a 15 % tuku. Obvod pásu znížila o 10 cm a obvod bokov o 12 cm. Na váhe sme jej namerali metabolický vek o 16 rokov nižší ako reálne má.

Klientka Marcela

Marcela zhodila 15 kg za jeden rok a pokračuje v dosahovaní stanovených cieľoch ďalej pod vedením našej osobnej trénerky Dominiky.

Klientka Eva

Klientka Eva, ktorá mala záujem o spevnenie postavy znížila tuk o 5 %. Na váhe sme jej namerali metabolický vek o 15 rokov nižší ako reálny. Trénuje pod vedením osobných trénerov GM Training aj naďalej a stále sa udržiava vo forme.

Klient Rišo

Rišo po prvom roku cvičenia klesal na hmotnosti hore a dole. No hmotnosť sa mu znížiť nedarilo. V druhom roku cvičenia zlepšil tréningovú dochádzku, stravu a životný štýl. Výsledky sa dostavili a po desiatich mesiacoch má hmotnosť o 10 kg menšiu. Na svalovej hmote mierne pribral, hlavne v oblasti hrudníka a ramien čo bolo jeho cieľom.