Skupinové tréningy

Začiatočníci

Začiatočníci

Pokročilí

Pokročilí

Skupinovka zdravý chrbát

Skupinovka zdravý chrbát

Skupinovka tvrďák

Skupinovka tvrďák

Zarezervuj si úvodný tréning

Cvičenia prebiehajú pod vedením kvalifikovaných trénerov. Cvičenia sú vhodné pre ženy aj mužov, kombinácie hodín kruhového tréningu, tabaty, HIIT na ktorých sa okrem cvičení s vlastnou váhou využívajú náčinia ako sú TRX, kettlebell, bossu, fit lopty, laná, sane atď. Hlavnými cieľmi sú cvičenia pre zdravie, vytváranie pozitívnej nálady a návyk na pravidelný pohyb - cenovo dostupný pre každého.

Pohybový program pre začiatočníkov

Pohybový program pre začiatočníkov.

Ak s cvičením nemáš veľa skúseností máme pre Teba Pohybový program pre začiatočníkov, ktorým si prešli už stovky klientov. Program je vhodný pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých cvičencov. Doba trvania je 2 mesiace.

Pohybový program pre začiatočníkov.

V programe Ti ponúkame:

Čo robiť, ak si začiatočník v cvičení a nestihol si sa prihlásiť na 2 mesačný pohybový program a chcel by ste navštevovať skupinové tréningy?

Je potrebné absolvovať 10 tréningov s jedným z našich osobných trénerov, ktorý ťa dostatočné pripraví po technickej, silovej a kondičnej stránke, aby si bol dostatočne pripravený na náročnosť tréningov pre pokročilých. Aj keď je cena vyššia treba to brať ako investíciu do zdravia a prevenciu pred zranením, čo sa často stáva práve vtedy, keď laik začne navštevovať „skupinovky“, ktoré sú vhodné pre pokročilejších cvičencov. Dôvodom takýchto opatrení je, že začiatočník neovláda techniku a nevie správne odhadnúť svoje sily, čo väčšinou vedie k poškodeniu pohybového aparátu.

Aj keď je cena vyššia treba to brať ako investíciu do zdravia, a prevenciu pred zranením, čo sa často stáva práve vtedy, keď laik začne navštevovať skupinovky, ktoré sú vhodné pre pokročilejších cvičencov. Dôvodom takýchto opatrení je, že začiatočník neovláda techniku a nevie správne odhadnúť svoje sily, čo väčšinou vedie k poškodeniu pohybového aparátu.

Zarezervovať úvodný tréning

Skupinové tréningy pre pokročilých

Skupinové tréningy pre pokročilých.

Skupinové tréningy sú vhodné pre cvičencov, ktorí absolvovali 2 mesačný program a pre pokročilých cvičencov, ktorí cvičia dlhšie ako rok. Tréningy sú vo väčšine silovo – kondičného zaťaženia, pozostávajúce z funkčných pohybov, pri ktorých rozvíjame kondíciu, silu a popri tom formujeme postavu. Takýto typ cvičenia je vhodný na redukcia tuku, spevnenie svalstva a dá sa ním dosiahnuť krásna atletická postava. Na tréningoch je zaručená pestrosť hodín, na ktorých sa určite nudiť nebudete.

Skupinové tréningy pre pokročilých.
Skupinovka zdravý chrbát.

Skupinovka zdravý chrbát

Cieľom tréningov je zbavenie sa bolesti chrbta cez posilnenie a uvoľnenie svalstva a naučenie sa správnych pohybových stereotypov a návykov, ktoré každodenne vykonávame. Cvičenia sú zdravotného a funkčného charakteru, pri ktorých Ti pomôžeme obnoviť správne držanie tela, vykompenzovať dlhodobé sedenie, odstrániť svalové dysbalancie, posilniť chrbát, rozvíjať mobilitu a flexibilitu. Cvičíme s vlastným telom a rôznymi pomôckami ako sú TRX, kettlebell, fit lopta, expander, atď.

Skupinovka zdravý chrbát.

Tvrďák skupinovka

Skupinovka zdravý chrbát.

V Tíme GM training pozostávajúcom z klientov a našich trénerov sa vytvorila super partia, ktorá pravidelne navštevuje rôzne bežecké, trailové a prekážkové behy ako sú Tvrďák, Sparťan, Jánske blato, Hero race a iné. To nás viedlo k otvoreniu skupinového tréningu s názvom Tvrďák, v ktorej sa zameriavame na zdolávanie takých prekážok, s ktorými sa v podobných pretekoch reálne stretávame. Či už je to hádzanie pneumatiky, šplh na lane, rúčkovanie, plazenie...všetky tieto činnosti striedame s vysokointenzívnymi behmi. Takýto tip tréningu dá poriadne zabrať každému! Tvrďák - skupinové tréningy prebiehajú v teplejšom období aj na vonkajšom ihrisku.

Osobný tréner Patrik Gmitro pri hádzaní pneumatiky.
Zarezervovať úvodný tréning