Pohybové programy pre deti, športovcov, seniorov

Profesionálny a rekreační športovci

Profesionálny a rekreační športovci

Cvičenia pre seniorov

Cvičenia pre seniorov

Deti a mládež

Deti a mládež

Zarezervuj si úvodný tréning

Keďže náš tím trénerov je zložený z pedagógov telesnej výchovy, ktorí sú zároveň športovcami telom aj dušou, naša ponuka služieb je podstatne oveľa rozsiahlejšia. Venujeme sa rozvíjaniu pohybových zručností a schopností od malých detí cez mládež, dospelých až po seniorov.

Profesionálni a rekreační športovci

Silový tréning s využitím pneumatiky.

Pod termínom športovec rozumieme človeka, ktorý sa špecializuje na konkrétny šport. Či si bežec, cyklista, vzpierač, trojbojár, atlét, džudista, zápasník, tenista, hokejista, futbalista, volejbalista, hádzanár, lyžiar, pretekár Spartan/Tvrdak race alebo robíš iný šport rekreačne či profesionálne, potrebuješ rozvíjať pohybové schopnosti, či už sa jedná o silu, kondíciu, koordináciu, výbušnosť, mobilitu alebo flexibilitu. Z hľadiska zdravotného je potrebné dbať aj na kompenzáciu. Ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú Tvoj športový výkon sú regenerácia a strava.
Keďže jednotlivých športových odvetví je veľmi veľa, rozhodli sme sa túto skupinu rozsiahlejšie špecializovať.

Silový tréning s využitím pneumatiky.
Cvičenie pre seniorov pod dohľadom osobného trénera.

Cvičenia pre seniorov

Čím je človek starší, tým viac je dôležitejšia fyzická aktivita. Šport odďaľuje príznaky starnutia, pomáha zvládať choroby a bolesť, dodáva energiu a pozitívnu náladu.
Človek nikdy nie je dosť starý na to, aby mohol začať s pravidelným cvičením. S vekom prichádzajú problémy vznikajúce v dôsledku opotrebovania organizmu alebo vedenia nesprávneho životného štýlu. Cvičenie je šanca na zmenu k lepšiemu a plnohodnotnému životu!

Cvičenie pre seniorov pod dohľadom osobného trénera.

Dôvody, pre ktoré sa žiť aktívne v každom veku oplatí:

Ak si si myslel, že silový tréning nie je pre seniorov, si na omyle. Cvičenie zabraňuje predovšetkým stratám kostnej hmoty, ktoré sú príčinou zranení. So seniormi cvičíme okrem ľahkých činiek s expandrami, overbalmi, trx a pod. Cvičenie Ti pomôže lepšie zvládať bežné činnosti ako zdvíhanie predmetov, vstávanie z postele či zlepšovanie jemnej motoriky. Naše tréningy tiež zahŕňajú cvičenia na zdokonaľovanie rovnováhy pre udržanie stability a strečing pre lepšiu elasticitu svalov a zvýšenie rozsahov.

 

Zarezervovať úvodný tréning

Detí a mládež

Cvičenie pre deti a mládež.

Všetci Naši tréneri sú študovaní telocvikári, a preto sa zameriavame na všestranný rozvoj pre deti a mládež. Tréningy pre deti sú prispôsobené veku či schopnostiam Vášho dieťaťa a postarajú sa o jeho zdravý fyzický vývoj. V cvičeniach využívame prvky gymnastiky, atletiky či športových hier. Rozvíjame všetky motorické schopnosti hlavne koordináciu, rýchlosť a vytrvalosť formou zábavných cvičení a hier. Na tréningoch si vaše deti posilnia chrbát, vykompenzujú svaly, ktoré sa skracujú pri dlhodobom sedení, získajú lepšie sebavedomie, socializujú sa a vytvoria si návyk k pravidelnej pohybovej aktivite.
Pre mládež ponúkame rozvoj silovej stránky a naučíme ich správne technické prevedenie pri ich začiatkoch s cvičením.
Obľúbenou službou u nás je Tréning rodič s dieťaťom, kde okrem dosahovania Vašich cieľov trávite čas so svojím dieťaťom, čo je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Tento tip tréningu je tiež výborný na posilnenie vzťahu rodiča s dieťaťom.

Cvičenie pre deti a mládež.
Zarezervovať úvodný tréning