V čom sme iní?

V čom sme iní?
Tím osobných trénerov GM training je pre všetkých, ktorí sa chcú pravidelne hýbať. Venujeme sa deťom, mládeži, dospelým aj seniorom. Špecializujeme sa na zdravotnú stránku, estetický vzhľad či výkonnostný šport.

Klientov sa snažíme naučiť, že pohyb je najlepšou voľbou pre ich fyzické, ale aj psychické zdravie. Vzhľad by mal byť druhoradý. Pri práci s klientmi sa zameriavame v úvodných tréningoch na funkčnosť pohybového aparátu, posilnenie chrbtových a brušných svalov, až potom nasleduje dosahovanie vytýčených cieľov, či už je to redukcia tuku, naberanie svalovej hmoty, rozvoj sily či kondície.

Prečo pracujeme ako tím?

Okrem nadobudnutých poznatkov počas štúdia telesnej výchovy sa pravidelne zdokonaľujeme, vzdelávame a zúčastňujeme školení v oblasti pohybu a zdravej výživy. Získané vedomosti si medzi sebou vymieňame, čo nám umožňuje, aby naša ponuka služieb bola podstatne rozsiahlejšia a individuálna práca s klientmi kvalitnejšia.

Ak pre svoje ciele hľadáš profesionála, ktorý má dostatočne vzdelanie, kvalitu a skúsenosti, môžete sa spoľahnúť na osobných trénerov z tímu GM training.

V našej širokej ponuke služieb si určite nájdeš svoj cieľ, ktorý Ti radi pomôžeme dosiahnuť.

Motto: Pohyb je zázračným liekom na veľa chorôb!

Zarezervuj si úvodný tréning