Osobný tréner Sergej Yaremus

Profesionálne zameranie

Profil osobného trénera

Kontaktujte ma

sergej.yaremus@gmtraining.sk
0944 041 874
Odošlite kontaktný formulár
Osobný tréner Serhii Yaremus

Moje certifikáty, kurzy, školenia, dosiahnuté úspechy

3.liga Vo vzpieraní - 2.miestoMajstrovstvá Užhorodskej oblasti 2016 - 1. miestoMajstrovstvá Užhorodskej oblasti 2017 - 1. miestoMajstrovstvá Užhorodskej oblasti 2018 - 2. miestoMajstrovstvá Užhorodskej oblasti 2019 - 3. miesto

Profil osobného trénera Sergeja Yaremusa

Športu sa venujem od malička: začal som gymnastikou, neskôr počas základnej školy som sa venoval profesionálne hádzanej v žiackych kategóriách. Po skončení základnej školy som sa začal venovať silovým športom, z ktorých ma najviac oslovilo cvičenie s kettlebell. Na strednej škole, som sa tiež zoznámil so vzpieraním, ktorému som podľahol a dodnes sa mu venujem, dokonca súťažne.

Zúčastňujem sa pravidelne na regionálnych súťažia a taktiež pretekám vo Vzpieračskej lige za Mestský klub vzpierania a silových športov Košice. Okrem praktickej skúseností s klientmi vo fitness centre, aktívne rozvíjam svoje vedomosti v oblasti pohybu a výživy čítaním literatúry, analyzovaním rôznych teoretických a analytických štúdií a taktiež sa zdokonaľujem radami skúsenejších trénerov a mentorov hlavne vo vzpieraní.

Zarezervuj si úvodný tréning