Profesionálni a rekreační športovci

Vzpieranie

Vzpieranie

Silová gymnastika

Silová gymnastika

Prekážkové behy

Prekážkové behy

Profesionálni športovci a tímy

Profesionálni športovci a tímy

Zarezervuj si úvodný tréning

Vzpieranie

Pri vzpieraní zapájaš veľké množstvo svalových skupín. Platí pravidlo, že čím viac svalov zapojíš, tým vyšší je energetický výdaj. Vzniká stimul pre rast svalov, zlepšuje sa kardiovaskulárny systém a metabolizmus, štartuje sa spaľovanie tukov. Zlepšuje sa funkcia hlbokého stabilizačného svalstva. Vzpieraním si vieš zlepšiť pohyblivosť a stabilitu kĺbov, čo sa premietne do lepšej techniky aj pri iných cvičeniach. Väčšina tréningu je o nácviku techniky a koordinácie.
Vzpieranie je najlepšou voľbou pre profesionálnych športovcov na rozvoj výbušnosti. Šprinty a skoky, ktoré sa vyskytujú vo väčšine športov sú často rozhodujúcimi faktormi úspechu.

V atletike jednoznačne víťazí ten, kto skočí najďalej alebo dobehne rýchlejšie. V športových hrách môže výbušnosť pomôcť doskočiť loptu v basketbale alebo volejbale, vo futbale zase šprint k lopte rozhoduje o tom, či útočník unikne obrancovi a osud tímu bude spočívať na brankárovi. V bojovom športe sa dá jedným rýchlym úderom vyhrať zápas.
Ak ste podľahli crossfitu, v ktorom sa vzpieranie učí skupinovo, čo ma vo väčšine vplyv na zlé technické prevedenia, pri ktorých hrozí vysoké riziko zranenia, odporúčame vyskúšať individuálne tréningy u nás na vzpieračskom pódiu pod vedením profesionálnych vzpieračov.

Vzpieranie pod dohľadom osobného tréneraVzpieranie pod dohľadom osobného trénera.
Zarezervovať úvodný tréning

Silová gymnastika

Silová gymnastika

Čo je silová gymnastika? Tréningy sú zamerané na cvičenia z gymnastiky, street workoutu a kalinestiky. Cieľom sú ťažké super silové cvičenia s vlastným telom, na hrazde či gymnastických kruhoch. Chceš ovládnuť svoje telo? Chceš zvládnuť kľuk na jednej ruke, zhyb s vystretými nohami, chôdzu po rukách, drep na jednej nohe či muscle -up? Nevieš ako na to? My ti stým pomôžeme. Výborným predpokladom na silovú gymnastiku je core tréning a cvičenie s vlastnou váhou. Silová gymnastika nie je pre úplných začiatočníkov, je preto vhodné na ňu dôkladne pripraviť svoj pohybový aparát. Vyskúšaj si tento tip tréningu a objav limity tvojho tela.

Silová gymnastika.

Prekážkové behy - Spartan race, Tvrďák a iné

Prekážkové behy - Spartan race, Tvrďák a iné

Top športové udalosti, ktorým podliehajú tisíce rekreačných ale aj profesionálnych športovcov sú prekážkové či trailové behy. Len na Slovensku sú ich desiatky, a preto je z čoho vyberať- Spartan race, Tvrďák, Jánske blato, Hero race, Rugged race, Slavic race a mnoho ďalších. Sú toto preteky, ktoré by si chcel absolvovať? Nenabral si odvahu? Netušíš ako trénovať na takýto tip pretekov? Nezvládol by si ho kondične? Bojíš sa šplhu na lane? Hľadáš správnu techniku rúčkovania či vieš o iných prekážkach, ktoré si myslíš, že by si nezdolal? My Ťa na Tvoje vybrané prekážkové preteky pripravíme! Na prekážky máme vypracované presné metodické postupy, ktorými ťa prevedú naši tréneri. Taktiež máme tréningy zamerané na kondičnú stránku, ktorú je potrebné pri prekážkových behoch rozvíjať. V prípade záujmu preteky môžeš absolvovať s naším tímom GM training, ktorý sa pravidelne zúčastňuje na pretekoch Tvrďák a Hero race.

Príprava na prekážkové behy.

Silovo - kondičná príprava pre profesionálnych športovcov a tímy

Silovo - kondičná príprava pre profesionálnych športovcov a tímy

Pre profesionálnych športovcov a tímy všetkých kategórii od žiakov cez dorastencov, juniorov až po mužov ponúkame prípravu najmä v predsezónnom období, ale aj počas celej sezónny. Sila, kondícia, koordinácia, výbušnosť, mobilita či flexibilita sú dôležitými faktormi pri dosahovaní úspechov vo vrcholovom športe. Tréningy ponúkame pre individuálnych športovcov, ale aj pre celé tímy kolektívnych športov. Vo výkonnostnom športe je dôležité vyvarovať sa zraneniu, a preto je potrebné venovať pozornosť kompenzácii. Ďalší faktor, ktorý ovplyvňuje športový výkon je výživa. Ako zvýšiť výkon, znížiť riziko zranenia či urýchliť regeneráciu? Ponúkame tiež výživové poradenstvo pre športovcov.

Tréning na veslovacom trenažéri pod dohľadom osobného trénera.
Zarezervovať úvodný tréning