Osobný tréner a výživový poradca
Jozef Gmitro

Profesionálne zameranie

Profil osobného trénera

Kontaktujte ma

jozef.gmitro@gmtraining.sk
0915 304 326
Odošlite kontaktný formulárOdošlite kontaktný formulár
Osobný tréner Jozef Gmitro

Moje certifikáty, kurzy a školenia

Tréner III. stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojbojiTréner vzpierania I. stupňaSPS metóda - hernia diskuSM systém pre začiatočníkov a pokročilých3S DiagnostikaPoradca vo výžive človeka, vo výžive v športeKettlebell: Swing a TGUFunkčný pohyb (trx)Pilates – skoliózaZdravé funkčné a výkonné teloŠkola drepuVzpieranie pre všetkýchStrong First HardStyle AbsPlaneat – inovácie v personalizovanom stravovaníNutrition expert: Tvorba dlhodobo funkčného jedálničkaAcademia sportiva: Seminár športovej výživyLekársky seminár: Chronické zápaly ako príčina civilizačných chorôbLekársky seminár: Vznik a riešenie chronických zápalovVyvážený jedálniček pre deti (Inštitút modernej výživy)EduFyt - Movement Coach ConceptEduFyt - ProMobilityEduFyt - ProCoreEduFyt – ProMovementEduFyt – Integrácia MCCEduFyt – Diagnostika a korekcia

Profil osobného trénera Jozefa Gmitra

Pohyb ma fascinoval odmalička. Ako väčšina chlapcov z dediny, aj ja som hrával futbal, hokej či neskôr tenis, ktorému sa venujem rekreačne dodnes. Futbalu som sa počas strednej školy venoval profesionálnejšie no začal som aj veľa cvičiť, hlavne s vlastnou hmotnosťou tela. V tom období som pochopil, že to čo ma najviac v živote baví je pohyb. Aj preto som sa rozhodol pre štúdium na Fakulte športu. Počas štúdia som začal s trénovaním klientov v školskom fitku. Po skončení štúdia som začal pracovať ako osobný tréner. Popri trénovaní som sa neustále vzdelával a navštevoval školenia spojené s pohybom a zdravou stravou. Okrem tvarovania postavy, pribúdali aj klienti s problémami chrbtice čo ma viedlo začať navštevovať zdravotné či kompenzačné kurzy. Moje špecializácie sú hlavne funkčné cvičenia, kompenzácia dlhodobého sedenia či odstraňovanie bolestí chrbta.

Tiež viem klientom pomôcť s rozvojom sily, kondície a zdolávaním prekážkových behov ako sú Tvrďák, Spraťan atď., na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme s našimi klientmi ako jeden tím. Zlom nastal v mojej kariére keď klientov začalo rapídne pribúdať a ja som už nič okrem trénovania nestíhal. Aby moja práca nešla na úkor kvality, založil tím trénerov GM training, ktorým som dal a stále dávam svoje nadobudnuté skúsenosti aby aj oni robili svoju prácu čo najefektívnejšie. V tom, že pracujeme ako tím som našiel hneď viacero výhod. Keďže každí z nás sa pravidelné vzdeláva a navštevuje školenia či konferencie, získané informácie si vymieňame medzi sebou, máme väčší záber poznatkov a praktických zručností čo sa odzrkadľuje na kvalite našich služieb.

Zarezervuj si úvodný tréning